SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C. w Kędzierzyn-Koźle, OPOLSKIE
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C. in OPOLSKIE (Kędzierzyn-Koźle). Telefon kontaktowy 77406..., NIP 74919..., ul. Powstańców 68, 47-220. Otrzymaj pełne informacje na temat firmy SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C.

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C.

Kędzierzyn-Koźle

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C., OPOLSKIE
 • Nazwa: SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C.
 • NIP: 7491901399
 • Adres:
  ul. Powstańców 68, 47-220
  ,
  Kędzierzyn-Koźle
  ,
  OPOLSKIE
 • E-mail:
 • Forma prawna: spółki cywilne prowadzące działalność w oparciu o umowę zawartą na podstawie Kodeksu cywilnego
 • PKD: 86...
 • Numer telefonu: 77406...

Lokalizacja firmy SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C.

Chciałbyś wiedzieć, jak dotrzeć do SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C.?

Zaplanuj trasę

Ogólne informacje o firmie SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C.

 • Firma SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C. znajduje się w województwie OPOLSKIE, w miejscowości Kędzierzyn-Koźle a jej kod pocztowy to ul. Powstańców 68, 47-220, Kędzierzyn-Koźle, OPOLSKIE.
 • SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ORTOPEDYCZNO REHABILITACYJNA I STOMATOLOGICZNA MIECZYSŁAW I JOLANTA BETLEJ S.C. ma formę spółki cywilne prowadzące działalność w oparciu o umowę zawartą na podstawie Kodeksu cywilnego.

(1) Nasze dane o firmach pochodzą z bazy danych iCRIF. W przypadku błędów, będziemy wdzięczni za ich zasygnalizowanie.Jeśli zauważyłeś błąd, skontaktuj się z nami, załączając dokument potwierdzający Twój związek z firmą.