KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C. w Gogolewo, ZACHODNIOPOMORSKIE
KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C. in ZACHODNIOPOMORSKIE (Gogolewo). Telefon kontaktowy 91578..., NIP 85421..., 15, 73-121. Otrzymaj pełne informacje na temat firmy KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C.

KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C.

Gogolewo

KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C., ZACHODNIOPOMORSKIE
 • Nazwa: KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C.
 • NIP: 8542113130
 • Adres:
  15, 73-121
  ,
  Gogolewo
  ,
  ZACHODNIOPOMORSKIE
 • Forma prawna: spółki cywilne prowadzące działalność w oparciu o umowę zawartą na podstawie Kodeksu cywilnego
 • PKD: 96...
 • Numer telefonu: 91578...

Lokalizacja firmy KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C.

Chciałbyś wiedzieć, jak dotrzeć do KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C.?

Zaplanuj trasę

Ogólne informacje o firmie KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C.

 • Firma KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C. znajduje się w województwie ZACHODNIOPOMORSKIE, w miejscowości Gogolewo a jej kod pocztowy to 15, 73-121, Gogolewo, ZACHODNIOPOMORSKIE.
 • KAMIENIARSTWO BENTKOWSKI I SPÓŁKA BEATA BENTKOWSKA, KATARZYNA MADEJAK, CZESŁAW ROSIAK S.C. ma formę spółki cywilne prowadzące działalność w oparciu o umowę zawartą na podstawie Kodeksu cywilnego.

(1) Nasze dane o firmach pochodzą z bazy danych iCRIF. W przypadku błędów, będziemy wdzięczni za ich zasygnalizowanie.Jeśli zauważyłeś błąd, skontaktuj się z nami, załączając dokument potwierdzający Twój związek z firmą.