znajdz-firmy - Wyszukiwanie firm i działalności gospodarczych - Polska
Wyszukiwarka firm, profesjonalistów, działalności gospodarczych i miejsc w Polska. To darmowy katalog, który pozwoli Ci ulepszyć swoją markę, produkty, zatrudnienie i usługi

FAQS

1. CO TO JEST z Znajdz-firmy?

Znajdz-firmy jest to katalog firm utworzony w 2015 roku, aby pomóc przedsiębiorcom w znajdywaniu nowych klientów poprzez darmową reklamę swoich produktów oraz usług.

2. JAKIE SĄ KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY Z OBECNOŚCI NA Znajdz-firmy?

Celem Znajdz-firmy jest pobudzenie i promowanie relacji między przedsiębiorcami oraz uproszczenie wyszukiwania nowych klientów poprzez rozwój unikalnej platformy.

W związku z tym, ten katalog może być uważany za doskonały sposób swobodnej komunikacji dla przedsiębiorców.

3. SKĄD POCHODZĄ INFORMACJE O FIRMACH ZAMIESZCZONE NA STRONIE Znajdz-firmy?

Wszelkie informacje opublikowane na tej stronie zostały zamieszczone zgodnie z założeniami opisanymi w Warunkach korzystania z serwisu oraz Polityce Prywatności.

4. JAK MOGĘ WYSZUKAĆ KONKRETNĄ FIRMĘ?

Poprzez wypełnienie pól w wyszukiwarce umieszczonej w górnej części każdej strony serwisu.

5. INFORMACJA O MOJEJ FIRMIE JEST BŁĘDNA BĄDŹ NIEPRAWDZIWA. CO MAM ZROBIĆ?

Każdy użytkownik, który odkryje błędną bądź nieprawdziwą informację dotyczącą swojej firmy, może zgłosić to do zespołu serwisu Znajdz-firmy, jest to określone w Warunkach korzystania z serwisu oraz Polityce Prywatności. Przy zgłoszeniu trzeba udowodnić, że osoba może reprezentować daną firmę.

6. CZY ISTNIEJE JAKIŚ ZAPIS HISTORYCZNY PO USUNIĘCIU DANYCH ZE Znajdz-firmy?

Informacje publikowane w serwisie Znajdz-firmy mogą być przechowywane przez witryny wyszukiwania, takie jak Google, i ukazywać się w ich wynikach. Z tego powodu, czasem informacje pozostają w wyszukiwarkach nawet, jeśli nie istnieją już w naszym serwisie. Spowodowane jest to przechowywaniem danych w Google aż do momentu aktualizacji. Proces aktualizacji trwa średnio cztery tygodnie.